AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA

AKCJA SPRZĄTANIA ŚWIATA Podaj dalej………Drugie życie odpadów Dnia 17.09.2016 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w ogólnopolskiej Akcji „Sprzątanie świata” – 2016r pod hasłem: Podaj dalej… Drugie życie odpadów. Głównym celem było podniesienie wśród uczniów świadomości ekologicznej i zaangażowanie w sprawy ochrony naturalnego środowiska. Młodzież naszej szkoły wyposażona w worki i rękawice wyruszyła na pieszą wycieczkę nad zalew w Szymanowicach, gdzie   po drodze  zbierała śmieci. Po dotarciu nad zalew, uporządkowała okolice kąpieliska i przystanku autobusowego. Po  skończonej pracy wszyscy uczestnicy  Akcji  „Sprzątania świata” zostali poczęstowani „małym co nieco”. Akcja przebiegała sprawnie Putty FTP client download , sprzątanie miało nie tylko charakter ciężkiej pracy, ale także wspaniałej zabawy. Mamy wielką nadzieję, że tego typu akcje zaowocuje chęcią codziennego dbania o środowisko i udowodnić, że są niezwykle pożytecznym narzędziem w procesie edukacji młodego pokolenia.W Akcji „Sprzątanie świata”- 2016r  wzięło udział 32 uczniów z Naszej Szkoły, wykorzystano wszystkie worki na odpady, które zostały zabrane przez pracowników  Urzędu  Gminy. Kocham, lubił, szanuję – nie śmiecę! Do zobaczenia za rok!!!

Koordynatorzy: Joanna Bednarska

Agnieszka Kwiecień

Katarzyna Korycińska

puttygen download

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *