ANDRZEJKI

30 listopada 2016 roku w naszym gimnazjum odbyły się andrzejki, przygotowane przez grupy świetlicowej. Nad całym wydarzeniem czuwała pani Bożena Chłodnicka, pani Monika Cichoń oraz pani Barbara Bzdyra.
Zabawa rozpoczęła się na drugiej godzinie lekcyjnej. Klasy wraz z opiekunami przychodziły na świetlicę. Na samym początku, gości powitała uczennica Magdalena Daranowska przybliżając historię tradycji andrzejkowej. Następnie Dominika Dacko oraz Paulina Dąbrowska przeczytały horoskop, który mia? za zadanie określić charakter danej osoby. Kolejną wróżbą pt. ,,Co mówi o Tobie kolor Twojej bluzki” przeprowadziła Agata Sajda wraz z Karolinę Jakubczyk. Podobnie jak poprzednim razem nie obyło się bez śmiechu ze strony publiczności, co było dowodem dobrej zabawy. Później uczestnicy zostali zaproszeni do stolików, gdzie czekały na nich czarownice z wróżbami. Wróżby przy stolikach prowadziły:
Bajur Angelika i Żmudzińska Wiktoria
Jońca Jowita i Sobolewska Katarzyna
Tomczak Aleksandra i Mucha Klaudia
Berbeś Gabriela i Mielnik Małgorzata
Szemraj Julia i Godzisz Ania
Bieniek Agata i Kurzępa Andżelika

Stronę techniczną zajęła się Weronika Rębacz oraz Katarzyna Frańczak. Wszyscy uczniowie byli w wyśmienitych humorach i wspaniale się bawili. Z pewnością za rok również zorganizujemy podobne wydarzenie.

Jowita Jońca

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *