W dniach od 25.03 do 30.03.2015r. w naszej szkole odby?y si? Dni Matematyki, które przebiega?y wed?ug ustalonego planu:

25.03.2015

,,Rachmistrz matematyczny”

Na jednej godzinie lekcyjnej uczniowie wszystkich klas otrzymali zestawy zada? do rozwi?zania ( zadania rachunkowe – dzia?ania na liczbach wymiernych). Zwyci?scy z poszczególnych klas zostali rachmistrzami szkolnymi.

KLASY PIERWSZE – Justyna Kusal kl. I c

Aleksandra Jasieniak kl. I b

KLASY DRUGIE – Klaudia Wójcik kl. II  c

Dominika Gronek kl. II a