DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października  2016 roku w Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Klimontowie odbył się uroczysty apel z okazji  Dnia Edukacji Narodowej. W tym dniu swoje święto obchodzili także uczniowie klas pierwszych, którzy złożyli ślubowanie na sztandar szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas rodzice, emerytowani nauczyciele, przedstawiciele władz samorządowych. Pierwszoklasiści zaprezentowali krótką częścią artystyczną, przygotowaną pod kierunkiem wychowawców, wystąpiła również grupa taneczna CHEERLEADEREK.

Na zakończenie zaproszeni goście oraz uczniowie złożyli wszystkim pracownikom oświaty najserdeczniejsze życzenia jako podziękowanie za wypełnianie niezwykle ważnej misji jaką jest nauczanie.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *