KLASA NA SZÓSTKĘ

W naszej szkole po raz drugi został ogłoszony konkurs międzyklasowy Vigilix download ,,Klasa na szóstkę”. Konkurs rozstrzygany jest pod koniec każdego semestru. Celem  jest propagowanie zasad dobrego zachowania wśród uczniów, zachęcanie ich do aktywnego uczestnictwa w życiu szkoły, dbania o jej dobre imię i godne reprezentowanie.

Klasy były punktowane za: strój szkolny podczas apeli, gazetki  klasowe, ilość uwag pozytywnych i negatywnych, średnią klasy, frekwencję uczniów na pierwsze półrocze, wolontariat, czytelnictwo, osiągnięcia. Za każde zadanie klasa mogła otrzymać od 0 do 10 pkt. Po zaciętej  rywalizacji najwięcej punktów  w I semestrze roku szkolnego 2016/2017 zdobyła klasa I b, której wychowawcą  jest Pani Joanna Bednarska. Klasa  przez całe półrocze pracowała na godne miano ,, Klasy na szóstkę”. Ogłoszenie wyników konkursu odbyło się podczas apelu z okazji ,,Dnia Kobiet”. Pani Dyrektor mgr Barbara Bilska wręczyła klasie I b  dyplom ,,Klasa na szóstkę”, Bon Konkursowy na maksymalną ilość punktów z zachowania- Kultura Osobista oraz  dzień wolny od pytania. Słodkim upominkiem dla klasy był tort .

Gratulację składają organizatorzy konkursu!

Może Ci się również spodoba