Klasy drugie

Kl.IIa

Wychowawca klasy mgr Halina Zielińska

Ia 2015

  • Bokwa   Zofia
  • Chwałek   Natalia
  • Darowski  Michał
  • Dąbrowska   Paulina
  • Godzisz   Anna
  • Gorycka   Julia
  • Jakóbczak   Bartłomiej
  • Kalita    Dominik
  • Kilarski   Wojciech
  • Kos  Karolina
  • Kowalska   Julia
  • Koziarski   Przemysław
  • Meszek   Konrad
  • Olszewski  Piotr
  • Paciura  Jakub
  • Paluch  Jakub
  • Potocki    Michał
  • Saniawa   Bartosz
  • Solpa   Maciej
  • Ura   Patrycja
  • Wyrzykowski  Kacper
  • Zaremba    Patryk

Kl.IIb

Wychowawca klasy mgr Zdzisław Nowakowski

Ib 2015

  • Bajur               Angelika
  • Baran               Damian
  • Burczyński       Adrian
  • Daranowska     Magdalena
  • Duda                Konrad
  • Frańczak          Katarzyna
  • Jońca                Joanna
  • Kaniewska       Emilia
  • Kordyka          Patryk
  • Korytnicki       Krystian
  • Maciąg             Małgorzata
  • Mielnik            Magdalena
  • Paszkiel            Natalia
  • Psiuch              Patrycja
  • Puto                 Hubert
  • Pyrsak              Arkadiusz
  • Pyszczek          Natalia
  • Rębacz             Weronika
  • Rębacz             Jan
  • Stępień             Angelika
  • Szczur              Jakub
  • Szemraj            Julia

Kl.IIc

Wychowawca klasy mgr Barbara Bień

Ic 2015

  • Adamczak Miłosz
  • Bajno  Alessandro
  • Berbeś  Jakub
  • Bieniek Agata
  • Bolon  Zuzanna
  • Dziuba  Alicja
  • Goździewska  Patrycja
  • Górski  Kamil
  • Grudzień  Weronika
  • Kolasa Natalia
  • Kordyka  Emilia
  • Łuszcz Kamila
  • Mikus  Weronika
  • Mikus  Natalia
  • Pacholczak  Olga
  • Paluch  Mateusz
  • Sajda Marika
  • Skotnicki Kacper
  • Strojewska  Aleksandra
  • Wietrzycki  Kacper
  • Zieja  Marcel
  • Zioło  Patrycja

Kl IId

Wychowawca klasy mgr Eliza Przybylska

Id 2015

  • Adamczak Jakub
  • Bieniek  Jakub
  • Bochnacki Jakub
  • Figacz Emilia
  • Gadawski  Mateusz
  • Gałka  Kacper
  • Golonka Sandra
  • Kaczmarczyk  Małgorzata
  • Kordyka Martyna
  • Masak Martyna
  • Mazur Barbara
  • Michalska Martyna
  • Mucha Kinga
  • Opala  Dominika
  • Osuch Patryk
  • Pacek  Natalia
  • Pęksa Joanna
  • Sowiński  Tomasz
  • Szemraj Aleksandra
  • Walicka Aleksandra
  • Wiatrowski Piotr
  • Wróblewska Wiktoria
  • Wróblewski Dominik