KONKURS NA KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ

Zgodnie z coroczną tradycją świąteczną świetlica zorganizowała konkurs plastyczny na kartkę Bożonarodzeniową. Celem konkursu było: kultywowanie świąt Bożego Narodzenia, rozwijanie wyobraźni Aloha enterprise help desk , pobudzanie aktywności twórczej uczniów, rozwijanie wrażliwości estetycznej oraz promowanie naszej szkoły w środowisku lokalnym. Najpiękniejsze kartki zostały wysyłane do osób i instytucji współpracujących i wspierających naszą szkołę.

Jury w składzie: pani Katarzyna Korycińska, pani Joanna Bednarska, pani Barbara Bzdyra przyznały następujące miejsca.

I miejsce – Paulina Domoradzka kl. I b

II miejsce – Joanna Jońca  kl. II b

II miejsce – Dawid Zybała kl. III a

Nagrody dla zwycięzców ufundowała Pani Dyrektor Barbara Bilska.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *