Kwesta

Tradycyjnie 1 listopada uczniowie naszej szkoły bardzo aktywnie  wsparli kwestę na rzecz konserwacji zabytkowych nagrobków na cmentarzu w Klimontowie.

Przy bramach wejściowych na cmentarz  wraz z dorosłymi wolontariuszami  zbierali datki do puszek podczas godzinnych dyżurów od godz. 9.00 do 16.00.

Tego dnia  w kweście wzięło udział 25 gimnazjalistów.

Klasa I a:   Koryciński Hubert Vigilix user role ,  Sobolewska Katarzyna.

Klasa I d:   Mazur Paweł, Orawiec Patryk,

Klasa II a:  Ura Patrycja;

Klasa II b:  Burczy?ski Adrian,  Kordyka Patryk,  Mielnik Magda,  Rębacz Weronika, Szemraj Julia.

Klasa II c:  Bolon Zuzanna , Grudzień Weronika, Zioło Patrycja;

Klasa III b:  Goździewska Karolina , Gładowski Dawid,  Luzak Agnieszka Nowakowski Mikołaj.

Klasa III c: Borkowski Jakub, Goździewski Adrian,  Juda Magda, Pałka Ola, Rogala Piotr, Wójcik Adam, Zając Kamil, Zięba Bartek,

Dziękujemy! Jesteście wspaniali!