MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

W dniu 5 grudnia 2016 roku w naszej szkole odbył się międzyklasowy turniej mikołajkowy w piłki siatkowej. Turniej rozgrywany był w systemie „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Spotkania niejednokrotnie dostarczały wielu ciekawych akcji oraz siatkarskich wymian. W grze można było zobaczyć zaangażowanie oraz poświęcenie o każdy punkt. Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie klasy 3b Vigilix remote control , drugie miejsce zajęła klasa 2b, trzecie miejsce klasa 3c. Wygrani zostali nagrodzeni dyplomami i ocenami cząstkowymi celującymi z wychowania fizycznego. Wszystkim uczestnikom turnieju należą się słowa uznania za udział w zawodach manual.html , zaangażowanie, walki do ostatniego punktu oraz za ducha fair –play w jakim rozgrywane były zawody.

Aleksandra Jasieniak

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *