OBCHODY 98 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI PRZEZ POLSKĘ

Rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę, jest bardzo ważnym wydarzeniem dla całego narodu. Nasza młodzież uroczyście i z wielkim zaangażowaniem włączyła się w obchody tej rocznicy. 10 listopada odbyła się uroczysta inscenizacja nawiązująca do  dzisiejszej idei patriotyzmu, w którym słowo mówione przeplatane było pieśniami patriotycznymi i scenkę z życia szkoły. Na koniec wspólnie oddany został hołd wszystkim walczącym o wolność naszej Ojczyzny z różnych okresów historycznych. Inscenizacją tę przygotowali uczniowie pod opieką p. Iwony Stolińskiej, p. Barbary Bień i  p. Tomasza Kędzierskiego, a dekorację wspólnie z młodzieżą przygotowała p. Monika Cichoń. Nasza młodzież również zaangażowała się w uroczystości gminne. Szkołę reprezentować poczet sztandarowy  z Panią Dyrektor , a uczniowie złożyli wiązankę na cmentarzu Legionistów Józefa Piłsudskiego. Na zakończenie panie kucharki z naszej stołówki szkolnej częstowały wszystkich uczestników pyszną grochówką.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *