OGÓLNOPOLSKA AKCJA „Jak nie czytam, jak czytam” – 2017 r.

1 czerwca 2017 roku o godz. 10.00 tysiące uczniów z całej Polski (i nie tylko) czytało książki. Próbowali pobić ustanowiony rok temu rekord 432 608 osób czytających w tym samym momencie. Tak naprawdę rekord był pretekstem, a chodziło o to, by sobie poczytać. Dla rozrywki, z uśmiechem, we wspólnym gronie.

Biblioteki, będące organizatorami akcji, udowodniły, że uczniowie chcą czytać. Wspólnie stworzyliśmy masową akcję czytelniczą na niespotykaną dotąd skalę, dzięki której pokazano dorosłym, jak się czyta w młodym pokoleniu. W akcji wzięła również udział nasza szkoła Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Klimontowie.

https://czytamy.org/sprawozdanie-3468-2017-gimnazjum-im-papieza-jana-pawla-ii-w-klimontowie

Może Ci się również spodoba