PIERWSZY WIOSENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORAZ BADMINTONA

W dniu 21.03.2017 w naszej szkole odbył się I wiosenny turniej piłki nożnej. Rozgrywki odbyły się na zasadzie ,,każdy z każdym’’. Zawody rozpoczęły klasy pierwsze, zwycięską klasą okazała się I b, drugie miejsce zajęła I d a trzecie I c. Następnie do rywalizacji stanęły klasy drugie, pierwsze miejsce zajęła klasa II b, a za nią na podium stanęły klasy II d i II c. Na samym końcu odbyły się rozgrywki klas trzecich. Zwyciężyła klasa III b, drugie miejsce zajęła III c, a ostatnie miejsce na podium należało do III a.

Pierwszego dnia kalendarzowej wiosny odbył się również turniej badmintona. W zawodach wzięło udział 23 uczennice z różnych klas. Pierwsze miejsce otrzymały reprezentantki I a (Magda Brozińska Puttygen exe download , Gach Małgorzata), drugie II b (Joanna Jońca, Magdalena Mielnik), trzecie II a (Karolina Kos, Patrycja Ura),  czwarte należało do I c.

Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele miło spędzili czas podczas wiosennych rywalizacji. Po skończonych zawodach wszyscy bezpiecznie wrócili na zajęcia.

Może Ci się również spodoba