Prezent dla naszej planety

W dniu 29.03.2017r w naszej szkole podsumowano  konkurs  pt.: „ Zbuduj mi domek”  w ramach działania ekologicznego pod hasłem: „Prezent dla naszej planety”. Zadaniem  uczniów było: zbudowanie domku dla owadów z wykorzystaniem naturalnych i ekologicznych materiałów. Uczniowie stanęli na wysokości zadania i do konkursu przedstawiono 7 prac. Wybór najlepszego był niezwykle trudny, bowiem wszystkie prezentowały się wspaniale. Prace oceniali zarówno nauczyciele jak i uczniowie, którzy po wnikliwych konsultacjach przedstawili swoją punktację i przyznali następujące miejsca:

I miejsce : Marta Piórkowska klasa III a

II miejsce: Agata Bieniek klasa  II c i Małgorzata Wiatrowska  klasa III a

III miejsce: Hubert Koryciński  klasa I a

Wyróżnienia dla  : Piotra Trojanowskiego  klasa III a i Łukasza Chodyry klasa I b

Konkurs cieszył się  sporą popularnością, najwięcej prac przedstawili uczniowie klasy III a, którą należy pochwalić za zaangażowanie w propagowanie działań ekologicznych. Liczymy, że w przyszłości nasi uczniowie również będą działać aktynie na rzecz wspierania ochrony przyrody.

Może Ci się również spodoba