Spotkanie autorskie z panią Ewą Nowak

18 maja 2017r. w Gminnej Bibliotece Publicznej  młodzież gimnazjalna  mogła uczestniczyć w niecodziennym spotkaniu z pisarką – Ewą Nowak.

Ewa Nowak – polska pisarka, pedagog terapeuta, publicystka. Pisze felietony, opowiadania oraz powieści dla dzieci i młodzieży. W swoich książkach odnosi się do wartości takich jak uczciwość, szczerość wobec siebie i innych, przyjaźń, miłość i szacunek dla drugiego człowieka. Współpracuje z pismami „Cogito”, „Victor Gimnazjalista”, „Victor Junior”, „Trzynastka”, „Sens”. W 2002 roku ukazała się jej pierwsza powieść – Wszystko, tylko nie mięta.

Spotkanie z Ewą Nowak z było dla wszystkich niezapomnianym przeżyciem i dobrą zabawą.

http://biblioteka.klimontow.pl/aktualnosci/107-spotkanie-autorskie-z-ewa-nowak-fotorelacjaq.html

 

Może Ci się również spodoba