SPOTKANIE INAUGURUJĄCE DZIAŁALNOŚĆ SANDOMIERSKIEJ RODZINY SZKÓŁ IM. JANA PAWŁA II

12 października w Sandomierzu odbyło się spotkanie inauguracyjne działalność Sandomierskiej Rodziny Szkół im. Jana Pawła II, w którym udział wzięli przedstawiciele naszej szkoły. Na Mszy św., która miała miejsce w Sandomierskiej Katedrze, naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy. Po Mszy św. w Sali Papieskiej odbył się wykład pt. „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia”. Po wykładzie nastąpiła część artystyczna na której wystąpili laureaci I Diecezjalnego Konkursu Pieśni Patriotyczno-Religijnej i Diecezjalnego Przeglądu Sztuk Teatralnych. Na koniec zapoznaliśmy się z Programem Działalności na rok 2016/2017 Rodziny Szkół im. Jana Paw?a II. Ciekawy Program Działalności powinien zachęcić naszą młodzież do angażowania się i pokazywania swoich talentów i zainteresowań.

Pani Barbara Bień

sandomierz-2016-001 sandomierz-2016-003 sandomierz-2016-005 sandomierz-2016-011 sandomierz-2016-014

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *