Szkolny Turniej Szachowy

14 czerwca wychowawcy świetlicy zorganizowali Szkolny Turniej Szachowy o tytuł Mistrza Szachownicy Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Klimontowie. Turniej został zorganizowany w ramach pracy Klubu Szachowego, który działa przy świetlicy szkolnej, a na spotkania uczęszcza 8 uczniów. Celem turnieju jest popularyzacja gry w szachy, podniesienie poziomu gry i rozwoju intelektualnego młodzieży oraz propagowanie zasad fair-play. Do turnieju zgłosiło się 14uczniów z 8 klas. Uczniowie, którzy wzięli udział w turnieju: Dawid Baran, Dawid Florys, Łukasz Chodyra, Adam Murczkiewicz, Adrian Lesiak, Grzegprz Kos, Maciej Siudak, Julia Witaszek, Michał Rolka, Bartłomiej Kusal, Michał Darowski, Alesandro Bajno, Kacper Skotnicki Piotr Rogala. Sędzią głównym turnieju był Pan Mirosław Szeląg. Po długich i trudnych zmaganiach do rundy finałowej partii szachów zakwalifikowali się: Michał Darowski uczeń klasy IIa oraz Bartłomiej Kusal z klasy Id. Tytuł Mistrza Szachownicy wywalczył Michał Darowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                                                                                  Organizatorzy

 

Może Ci się również spodoba