UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

W dniu 23 czerwca 2017 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. W uroczystościach wzięli udział zaproszeni goście, rodzice, nauczyciele, pracownicy obsługi i administracji oraz uczniowie. W naszej szkole zakończenie roku tradycyjnie rozpoczęło się mszą św. następnie wszyscy zgromadzeni przeszli do szkoły, gdzie ceremonię rozpoczęto od tradycyjnego poloneza w wykonaniu tegorocznych absolwentów. Najlepsi uczniowie zostali uhonorowani nagrodami i dyplomami. Na zakończenie uroczystości został przedstawiony również program artystyczny. Mamy nadzieję, że trzecioklasiści mile będą wspominać lata spędzone w naszej szkole. Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy udanych i miłych wakacji!!!