W hołdzie Patronowi

 

25 października 2016 roku obchodziliśmy w naszej diecezji liturgiczne wspomnienie Św. Jana Pawła II.  Tego dnia, podczas wieczornej mszy św. w kościele parafialnym w Klimontowie, uczniowie naszej szkoły zaprezentowali montaż słowny przypominający nauczanie  naszego Patrona  na temat miłosierdzia. Po występie,  członkowie Szkolnego Koła Caritas obdarowali wszystkich uczestników liturgii, przygotowanymi  ozdobnymi kartkami z nauczaniem Jana Pawła.

26 października 2016 roku odbył się uroczysty apel w szkole poświęcony Patronowi   – Św. Janowi Pawłowi II. Uczniowie zaprezentowali okolicznościowy montaż słowno – muzyczny „Bądźcie świadkami  miłosierdzia” Aloha enterprise solutions ,  przypominający życie i nauczanie Ojca świętego. Został również podsumowany Szkolny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II – bądźcie świadkami miłosierdzia” oraz  nagrodzeni autorzy najlepszych prac.

 

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *