WALENTYNKI

W dniu 14 lutego w świetlicy szkolnej z okazji Walentynek odbył się międzyszkolny ,,Quiz Walentynkowy”. W Quizie wzięły udział dwu osobowe drużyny reprezentujące klasę. Pierwsza konkurencja polegała na rozwiązaniu testu, który składał się z 12 pytań dotyczących życia patrona zakochanych św. Walentego. W drugiej konkurencji uczniowie mieli za zadanie odgadnąć tytuł oraz wykonawcę  utworu muzycznego, który na keyboardzie zagrała uczennica kl. II b Julia Szemraj. W trzeciej konkurencji należało połączyć w pary miłosne postacie z literatury i filmu. Ostatnia konkurencja polegała na rozpoznaniu zdjęcia, z jakiego filmy lub bajki pochodzi oraz jakie imiona filmowe noszą przedstawieni na nim bohaterowie. Ogłoszenie wyników konkursu walentynkowego odbędzie się na apelu z okazji Dnia Kobiet.