Patronat honorowy: Wójt Gminy Klimontów Marek Goździewski X Happening ,,Bezpieczna szkoła” pod hasłem ,,Kto czyta, nie zbłądzi – wybiera mądrze”.

Szanowni Państwo,

Dyrektor, Grono Pedagogiczne, Uczniowie

Gimnazjum im. Papieża Jana  Pawła II  w Klimontowie mają zaszczyt zaprosić do udziału

w     X  Happeningu   ,,Bezpieczna szkoła”

pod hasłem    Aloha enterprise login air force ,,Kto czyta, nie zbłądzi – wybiera mądrze”.

Serdecznie zapraszamy!

Celem naszych działań jest poprawa stanu świadomości  dzieci i młodzieży na temat zagrożeń współczesnego świata. Poprzez nasze działania chcemy  popularyzować wśród dzieci i młodzieży książkę jako alternatywną formę spędzania wolnego czasu. Działania mają również kształtować wśród uczniów świadomość, że książka jest jednym z wartościowych sposobów walki z nudą. Pragniemy promować wiedzę o szeroko rozumianym bezpieczeństwie, konsekwencjach sięgania po substancje prawnie nie dozwolone oraz promować zdrowy styl życia, a wsparciem dla  uzyskania  tej wiedzy jest czytanie literatury nie tylko lekkiej i przyjemnej Puttygen download for linux , ale również popularno – naukowej.

Termin i miejsce Happeningu:

1 czerwiec 2017r., godz. 9oo

Gimnazjum im. Papieża Jana Pawła II w Klimontowie

ul. Zysmana 9

 

                                                                                         Koordynatorzy Happeningu

regulamin-konkursu-happening-2017

 

Może Ci się również spodoba