Zbiórka zużytych baterii

W dniu 7.04.2017r w naszej szkole zakończył się konkurs: „ Zbiórka zużytych baterii” będący częścią programu ekologicznego „ Zbieramy, segregujemy, przetwarzamy odpady- XI edycja”. Uczniowie blisko pół roku przynosili zużyte baterie, walcząc do końca o tytuł szkolnego laureata konkursu.  Specjalna Komisja Nadzoru Ważenia ogłosiła swoje wyniki :

I laureatem szkolnej edycji  konkursu  został uczeń klasy I b Paweł Olszewski  z wynikiem: – 14,80 kg,

II laureatem został  uczeń klasy III c Adam Wójcik z wynikiem – 3,70 kg

III miejsce : Emilia Marzec uczennica klasy III c -3,00 kg

Na wyróżnienie zasługuje klasa I a, która najliczniej  była reprezentowana w konkursie. Ogółem w naszej szkole zebrano: 31,90 kg baterii, które zostaną przekazane służbom odpowiedzialnym za odbiór niebezpiecznych odpadów. Na ten wynik pracowali uczniowie naszej szkoły, którzy w ten sposób utrwalili  nawyk zbierania zużytych baterii ,oraz kształcą postawę proekologiczną .

 

Może Ci się również spodoba